Сайт Козинського ДНЗ - Інформація про сайт
Середа, 01.10.2014, 03:54
Сайт Козинського дошкільного закладу "Колосочок".

Село Козин Радивилівського району Рівненської області.
Дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Колосочок".
Господиня цього дитячого садка - Ковальчук Галина Іванівна.
Хто побував тут - побував у диво-казці, яку щоденно дарують дітям дорослі. Тут затишно, завжди панує родинний спокій. Материнська посмішка, ласкаве слово вихователів Маркович Людмили Володимирівни, Дмитерчук Надії Іванівни, Торубко Тамари Григорівни, Маркович Ілони Володимирівни зігріває душі дітей і батьків. Відчувається, що малюків тут люблять і турбуються про них. Коригуючись основним положенням закону України "Про освіту", Державною Національною програмою "Освіта", "Базовим компонентом дошкільної освіти" колектив дошкільного закладу намагався працювати творчо та відповідно вирішувати такі річні завдання:
1) вести активний пошук оптимальних шляхів поліпшення роботи по розв'язанню завдань морального виховання в умовах дошкільного закладу.
2) удосконалювати навчально-виховний процес на основі впровадження інноваційних технологій на засадах особистісно-орієнтованого навчання і виховання дошкільників.
Колектив дошкільного закладу ясел-садка "Колосочок" свої зусилля спрямував на виконання Закону України "Про дошкільну освіту" на розвиток, демократизації та гуманізації виховного процесу. Колективом були розглянуті законодавчі акти щодо захисту прав дитини Міжнародна конвенція "Про права дитини", Національна програма "Діти України". У навчальному закладі трудова дисципліна грунтується на свідомому виконанні працівниками Колектисного договору між адміністрацією Козинського ДНЗ ясел-садка та профспілковим комітетом, а також Статуту закладу, затвердженого і зареєстрованого у встановленому порядку. Основним завданням колектив дошкільного закладу ставив перед собою виховувати фізично і психічно здорову дитину. Медична сестра - Гусарук Наталія Валеріївна постійно дбає про здоров'я дітей.
В закладі обладнано гарний музичний зал. Цікаві свята, конкурси, розваги, спектаклі лялькових театрів, вікторини та змагання - це заслуга музичного керівника Тимочко Тетяни Іванівни.
В яслах-садку працює методичний кабінет, де зібрано різноманітний довідковий матеріал, методичну літературу, цікавий дидиктичний матеріал.
Проводиться значна робота по забезпеченню наступності у роботі дитсадка і школи. Педагоги дошкільного заклду працюють у тісному взаємозв'язку з вчителями місцевої школи-колегіуму. Діти, які приходять з дитсадка у школу, мають добру підготовку і успішно навчаються у школі.
У своїй роботі педагоги дошкільного закладу широко використовують народну педагогіку. Витоки свят, конкурсів, що відбуваються в групах, вони беруть з фольклорних скарбниць свого краю. Не пустує гарно оформлена світлиця дитсадка. Тут проводяться заняття з народознавства, конкурси, ярмарки. Пізнання дітьми народного побуту здійснюється в практичній діяльності з предмета вжитку, народними іграшками.
Цілісний розвиток дитини - основний сенс роботи всього дошкільного закладу, який передбачає турботу не тільки про фізичне здоров'я малюка, але й про душевний стан і соціальний комфорт.
Крім доброго фізичного гарту маленькі мешканці Козина, які відівідують дитячий садок, отримують добрий інтелектуальний розвиток.
Дітям подобається брати участь у розвивальних іграх з цікавими яскравими іграшками, книжками, різним дидактичним матеріалом, який є в дитячому садку. Все, що відбувається в "Колосочку", сприяє гармонійному розвитку малюків.
На базі Козинського навчального дошкільного закладу постійно проводяться семінари, засідання методичних об'єнань.
Заклад визнано переможцем серед дошкільних закладів району по підготовці до нового навчального року.
Творчий колектив намагається постійно удосконалювати і розширювати форми і методи роботи, веде пошуки нового цікавого і різноманітного матеріалу, щоб досягти більших результатів у справі навчання, виховання і розвитку особистостей майбутніх громадян.