Сайт Козинського ДНЗ - Про нас
Четвер, 08.12.2016, 03:06
Ми в строю

Зросла народжуваність немовлят, збільшується кількість відвідувачів у Козинському садочку «Колосочок». Ясла-садок працює безперервно з 1985 року, з часу відкриття.

На даний час в садочку діє 4 групи (107 дітей). Керує закладом Ковальчук Галина Іванівна, яка згуртувала колектив педагогів-однодумців: Маркович Людмила Володимирівна, Дмитерчук Надія Іванівна, Ногачевська Світлана Петрівна, Антонюк Ніна Афанасіївна, Торубко Тамара Григорівна, Маркович Ілона Володимирівна, помічників вихователів: Панасюк Марія Миколаївна, Плевако Наталія Михайлівна, Кострубська Людмила Петрівна.

Вихователі поряд з традиційними впроваджують нові форми роботи з використанням комп’ютерних технологій, готуючи дітей в старшій групі до навчання в школі.

Вже довгий час працює завгоспом Сокот Надія Миколаївна, яка завжди вчасно доставляє продукти харчування. Смачні страви готують кухарі Попович Ніна Петрівна, Станіславчук Надія Петрівна. Слідкує за розвитком і здоров’ям дітей, складає меню, дбає про раціональне харчування медична сестра Гусарук Наталія Валеріївна. Про чистоту білизни дбає – Стефанюк Катерина Петрівна, Павлюк Емілія Василівна.

Вихованці садочка приймають активну участь в концертах, присвячених державним святам. У садочку щорічно проводяться свято осені, новорічні ранки, свято 8 Березня, День матері, випускні бали. Все це старано організовує музичний керівник Тимочко Тетяна Іванівна.

На належному рівні є фізкультурно-оздоровча робота: регулярними є заняття з гімнастики, рухові ігри, елементи спорту і туризму. Спортивні заходи дають змогу закріпити знання дошкільнят про рідний край, про історичне минуле, виховувати любов до українського народу та його звичаїв.

В садочку діє народознавча кімната, де проводяться екскурсії, вечорниці, свята, розваги, заняття з народознавства, конкурси-ярмарки. Пізнання дітьми народного побуту здійснюється в практичній діяльності з предметами вжитку, народними іграшками.

Приємно, що держава приділяє більше уваги дошкільним закладам, бо це дуже важлива ланка в системі освіти.

Ногачевська С.П.