П`ятниця, 19.10.2018, 11:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 7 » День перемоги
22:07
День перемоги

Любов до Вітчизни - найвеличніше людське почуття . Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого , постійно дбати про те, щоб зерна , які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.
Одним з першочергових завдань морального розвитку дошкільників нашого садочку є пробудження гуманних почуттів особистості, формування морально-вольових якостей. Особливе значення надається громадянському вихованню з дошкільних років: прищепленню почуттів любові і поваги до рідних та близьких, інших людей, батьківської домівки, дитячого садка, міста, інтересу та пошани до державних символів (прапор, герб, гімн), історичної і культурної спадщини українського народу,
гордості за його досягнення та бажання долучитися до громадсько-корисних справ і значущих суспільних подій.
Дошкільники не є ізольованою категорією суспільства, яке широко відзначає пам’ятні дати, пов’язані з подіями Великої Вітчизняної війни і також можуть бути залучені до громадського життя. Василь Сухомлинський зазначав, що наріжним каменем громадянської гідності є знання про Батьківщину.
В Козинському дошкільному навчальному закладі широко використовується комплекс засобів педагогічного впливу – наочність, твори дитячої літератури, морально-етичні бесіди, завдання, проблемні ситуації морального вибору, творчі розповіді, ігри, тренінги та ін. в різних видах діяльності. Духовна цінність громадянина – патріотизм. Цілісна особистість формується завдяки багатогранній навчально-виховній роботі, і насамперед такому напрямі діяльності батьків та навчально-виховних закладів, починаючи з дошкільних, як формування інтересу і пізнання історії України.
Напередодні 9 Травня була проведена екскурсія до пам’ятника невідомому солдату. Діти разом з вихователями вшанували пам'ять загиблим героям Великої Вітчизняної війни покладанням квітів.
Про страшну війну 1941-1945 років треба знати і пам’ятати, щоб жахливі події ніколи не повторились.

Більше світлин у розділі Фотоальбоми

Переглядів: 69 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: