Неділя, 25.02.2018, 02:59
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Економічне виховання дошкільників
12:54
Економічне виховання дошкільників
Ситуація, що склалася в економіці нашої країни, характеризується радикальним перетворенням всіх сфер суспільного життя.
Сьогодні кожен з нас розуміє, що доля держави залежить від економічної,правової, політичної і моральної грамотності молодого покоління.
Тому економічне виховання — порівняно новий напрям у дошкільної педагогіки, в даний час, актуально і затребувано особливо гостро.
Насправді — малюк рано включається в економічне життя сім’ї, стикається з грошима, рекламою, ходить з батьками в магазин, бере участь в купівлі — продажу та іншими явищами, опановуючи таким чином економічну інформацію на життєвому, часто спотвореному рівні.
Невірно і небезпечно покладатися на стихійне засвоєння знань про навколишнє життя, наприклад, дуже вразливі з етичної сторони поняття: гроші, багатство, бідність, реклама, кредит, борги та інше.
Досвід показує, що в них закладений величезний моральний потенціал, що позначається таким етичним змістом як чесність, доброта, працьовитість, мистецтво користуватися.
Тому педагоги поставили перед собою таку мету яка допоможе дошкільнику адаптуватися до сучасної дійсності, стати соціально повноцінною особистістю, правильно розуміти і оцінювати ті явища навколишнього життя, які мимоволі вторгаються в його життя, формувати економічне мислення.
Мета занять з економіки:
-Дати теоретичні основи економічних наук — через ознайомлення з найбільш доступними економічними поняттями;
-Включення в підготовчу роботу занять з математики (наприклад, найпростіші підрахунки), малювання, аплікації (реклама, її виготовлення);
-Ознайомлення з рекламою, як способом поширення інформації про товари та послуги, розуміння значення реклами;
-За допомогою ігор, економічних задач, кросвордів та інших форм ввести в складний світ речей, людських відносин, відношення до грошей, чесним способам їх заробляння і розумному використанню.
Переглядів: 70 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: