Фізкультура в дитсадочку - 13 Лютого 2014 - Сайт Козинського ДНЗ
Четвер, 08.12.2016, 03:04
Головна » 2014 » Лютий » 13 » Фізкультура в дитсадочку
Фізкультура в дитсадочку
Козинський ДНЗ ясла-садок «Колосочок» відвідує 109 дітей. Велика увага приділяється фізичному розвитку дитини. В свою чергу, ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі залежить від дотримання належного рухового режиму, доцільне комплексне використання основних засобів фізичного виховання: фізичні вправи – гімнастика, ігри, елементи спорту і туризму; оздоровчі сили природи – повітря, сонце; гігієнічні фактори – режим харчування, занять і відпочинку.
Спортивні заходи дають змогу закріпити знання дошкільнят про рідний край, про історичне минуле. У закладі було проведено спортивне свято «Козацькі забави». У спортивному святі взяли участь найменші учасники (II молодша группа), батьки, працівники дитсадка.
Вітальним словом учасників свята привітала завідувач ДНЗ ясел-садка Ковальчук Г.І.
Переможці були нагороджені сувенірами та солодощами. За цікаве спортивне свято дуже вдячні батьки педагогам закладу.
Фізичний розвиток, рухова підготовка, зміцнення здоров’я дітей – це пріоритетний напряму роботі нашого дошкільного закладу.
Вихователь Ногачевська С.П.

Переглядів: 232 | Додав: fizichka | Рейтинг: 0.0/0