Четвер, 21.09.2017, 06:06
Головна » 2016 » Грудень » 11 » Громадянська компетентність дошкільника
Громадянська компетентність дошкільника
29 листопада 2016 року відбулася педрада з таким порядком денним:
Тема: «Громадянська компетентність дошкільника»
1. Про виконання рішень попередньої педради.
Відповідальний: завідувач ДНЗ .
Інформація
2. Виховання у дітей національної свідомості шляхом розширення знань про свою країну, символи, свій родовід, оволодіння багатством рідної мови.
Відповідальний: Антонюк Н.А.
Доповідь.
3. Створення розвивального середовища, яке б сприяло вихованню патріота своєї землі.
Відповідальні: вихователі
З досвіду роботи
4. Інтелектуальна гра: «Люби і знай свій рідний край».
Відповідальний: Драган Т.М.
Гра

Рішення
Педагогічної ради
1. Реалізувати завдання і виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина Української держави, шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу.
Термін: постійно.
2. Вихователям всіх груп продовжувати ознайомлювати дітей з сучасним і минулим нашого народу, його духовним життям, розширювати знання дітей про народні символи.
Термін: постійно.
3. Вихователям І та ІІ молодшої групи особливу увагу звертати на збагачення словника дітей: потічками, колисанками.
Відповідальні: вихователі І та ІІ молодшої груп.
Термін: постійно.
4. Вихователям старшої та середньої групи вказати на недостатність впровадження в повсякденну роботу з дітьми народних ігор, ознайомлення дітей з традиціями наших предків.
Відповідальні: вихователі сер. Та ст. груп.
Термін: постійно.
5. Вихователям дошкільних груп розробити систему народних ігор.
Відповідальні: вихователі всіх груп.
Термін: до 20 грудня.
6. Вихователям дошкільних груп формувати уявлення в дітей про Т. Шевченка, його творчість, залучати до слухання і розучування його віршів та вшанування його пам’яті.
Відповідальні: вихователі дошкільних груп.
Термін: постійно.
7. Вихователям старшої групи формувати уявлення в дітей про Україну, ознайомлювати з історичними місцями, пам’ятниками; розповідати про українську армію, яка захищає територію України, дбає про спокій людей, виховувати почуття гордості за належність до українського народу.
Відповідальні: вихователі старшої групи.
Термін: постійно.
8. Створити розвивальне середовище яке сприяло б вихованню у дітей поваги й шани до нашого земляка, воїна АТО.
Термін: до 16 грудня.
Переглядів: 61 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0