Неділя, 25.02.2018, 02:42
Головна » 2017 » Грудень » 2 » Колективний перегляд заняття з економіки у старшій групі
Колективний перегляд заняття з економіки у старшій групі

28.11.2017 в старшій групі проведено відкрите заняття з економічного виховання (вихователь Маркович І.В.). Можна довго сперечатись: потрібна економічна освіта дошкільникам чи ні? Але поки дорослі розмірковують над цим питанням, діти ще до школи вже знають такі поняття, як бюджет, доходи та витрати, гроші, банки, податки, ціни тощо. Вони ходять з батьками в магазин, виступають у ролі покупців, набувають економічної компетентності. Заняття з економіки виховують у дітей ощадливість, економність, бережливе ставлення до власних речей тощо. Діти закріпили економічні поняття: потреби, товар, споживач, виробник, гроші, ціна, товар. Вихователь розширила уявлення дітей про грошові одиниці України та інших країн, довела, що за гроші можна купити товар, але не інші цінності ( дружбу, любов, повагу ) .

Переглядів: 26 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0