П`ятниця, 14.12.2018, 05:40
Головна » 2018 » Листопад » 2 » "Мальовнича осінь"
"Мальовнича осінь"

Настала сама красива і мальовнича пора року - золота осінь. У цей чарівний день 2 листопада у Козинському закладі дошкільної освіти ясла - садок «Колосочок» відбулося свято осені у Старшій групі №1 «Букварик». Мальовнича пора року, прикрасила все навкруги різними кольорами, золотом листви, червоними китицями калини та краплинами шипшини.
Гарно прикрашена музична зала чекала своїх маленьких артистів, щоб показати глядачам казкове дійство. Діти показали свою виставу із яскравими піснями і запальними танцями. Діти зустрічали казкових персонажів: Царя – лісовика, хмаринку, дощик, овочів танцюристів. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками. Це свято дає змогу показати, які обдаровані діти, та як всебічно розвинені. Всі присутні отримали велику насолоду від святкових ранків, а діти - задоволення від виступів, почуваючи себе справжніми артистами. Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена зала створили незабутню атмосферу.

Переглядів: 15 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0