Понеділок, 23.04.2018, 04:39
Головна » 2018 » Січень » 11 » Новий рік - веселе свято.
Новий рік - веселе свято.

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

• Новорічні свята і в Козинському закладі дошкільної освіти «Колосочок». Цього року з особливим настроєм колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме: здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат приміщень закладу новорічними атрибутами. Вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, розмалювали шибки вікон казковими героями. Дід Мороз, веселі зайченята, сніговики щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп розпочалися з 27 та закінчилися 29 грудня. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід (музичний керівник Тимочко Т.І.) створила святкову атмосферу, забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження дітям та батькам.

Радісний святковий настрій створився у дітей молодшої групи (вихователі Дмитерчук Н.І., Маркович Л.В..) від самого початку свята. Діти весело із задоволенням пограли з ялиночкою у гру «Ялиночко, засяй». Всі діти на святі були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв: зайчики, сніжинки, гноми. Завдяки цьому до свята було залучено всіх дітей. Кожна дитина танцювала таночок свого казкового героя: «Танок зайчиків», «Танок сніжинок». Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом та Снігурочкою. Свято дуже сподобалось дітям та батькам.

Під час другого ранку вихованці середньої групи (вихователі Бужанська В.В., Драган Т.М. .) весело зустрічали Діда Мороза у себе на Новорічному святі. Вони створили справжню казку з найгарнішими дитячими героями, цікавими іграми, чарівними піснями, запальними танцями. Діти разом із присутніми глядачами та своїми родинами поринули у дивний та чарівний світ новорічної казки. . Всі були задоволені святом і, звичайно, солодкими подарунками від Діда Мороза.

• старшої групи (вихователі Маркович І.В., Денисевич М.А. ) показали новорічну виставу під назвою «По черевички для Марічки». Свято супроводжувалось піснями та танцями, запальними іграми . За допомогою артистизму Діда Мороза та дітей свято залишило гарний слід в пам’яті дітей.

Новорічні ранки завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік.

Грицюк Н.І.

Переглядів: 48 | Додав: fizichka | Рейтинг: 0.0/0