П`ятниця, 20.10.2017, 00:34
Головна » 2017 » Січень » 10 » Новорічне свято
Новорічне свято

Новий рік - улюблене свято усіх поколінь: найяскравіше, найгаласливіше, найчарівніше! Найбільш яскраві враження від свята, звичайно ж, отримують наші діти. Немає нічого прекраснішого, ніж дитяче сприйняття чарівництва новорічної ночі: прихід Діда Мороза, подарунки, що з'являються під ялинкою, казкові персонажі на дитячому ранку, море солодощів і сюрпризів… Ось і в нас з 27 грудня по 31 грудня 2017 року в дитячому садочку панувала атмосфера казковості. Знову в нашому садочку свято! Казкова і святкова зала радо зустріла своїх вихованців та гостей. Фантастичні герої, Дідусь Мороз та Снігуронька привітали дітей з Новим роком. Ніжні таночки, дзвінкі вірші та мелодійні пісні дарували малюки всім присутнім. Таємничість, казковість, радість та сміх огорнули всіх учасників дійства. І кожна дитина отримала подарунок від Діда Мороза.

Переглядів: 47 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0