Субота, 18.11.2017, 22:16
Головна » 2017 » Лютий » 21 » " Пам'яті героїв Небесної сотні присвячується"
" Пам'яті героїв Небесної сотні присвячується"

Горить свіча і пам’яті сльоза,
Додолу з неї краплями стікає,
Земля ридає, плачуть небеса,
Героїв Україна пам’ятає.

19-20 лютого дні вшанування Пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом дошкільного навчального закладу «Колосочок».
Зазвучав Гімн України, малята притиснули свої маленькі рученята до сердець, співаючи всім знайомі зворушливі слова. Саме так розпочався захід для середніх і старших дошкільнят «Пам'яті Героїв Небесної Сотні присвячується» у нашому дошкільному навчальному закладі. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість.
Із тривогою в голосі маленькі дошкільнята читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. Із сльозами на очах вшанували їх хвилиною мовчання, запаливши свічечку пам'яті. Діти вшанувал пам’ять нашого односельця Івана Сови, який героїчно загинув в зоні АТО. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.
Сьогодні найбільше прагнення всіх українців – це прагнення до миру, щоб щасливими зростали діти на нашій квітучій, багатій землі, щоб не плакали матері, щоб всі захисники України поверталися живими і здоровими. Наші вихованці, хоч і зовсім ще маленькі, але прагнуть показати всьому світу, що наш дух незламний, що ми любимо свою країну і хочемо жити в мирі. Завершився захід спільною молитвою за мир, спокій, єдність, незалежність та суверенність нашої країни. З великою надією дитячі вуста промовляли:
Господи!
Благослови Україну і всіх нас.
Навчи нас жити гідно,
Захисти нас від ворогів видимих і невидимих,
Дай нам, Боже, жити вільним життям,
Дай кращу долю нашому народу,
Дай нам єдність, мир і спокій.
Господи! Збережи Україну,
Боже, прийми нашу молитву
За Україну! За мир! І спокій!

Переглядів: 73 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0