Субота, 18.11.2017, 22:27
Головна » 2017 » Липень » 2 » " Прощавай на садочок "
" Прощавай на садочок "

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.
27 червня дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі та всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 33. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.
Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, - у краватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати наш садочок.
Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусіллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.
З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідувачка дитсадка Ковальчук Г.І., вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Галина Іванівна вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка.
А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у Антонюк Н.П. та Турубко Т.Г., бо саме їх малята вирушали у великий світ.
…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Більше світлин у розділі Фотоальбоми

Переглядів: 42 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0