П`ятниця, 19.10.2018, 11:41
Головна » 2018 » Березень » 18 » Святкування 8 Березня в ЗДО (ясла-садок) «Колосочок»
Святкування 8 Березня в ЗДО (ясла-садок) «Колосочок»

Здрастуй березень наш крилатий –
Перший місяць весни, теплий день.
Здрастуй, 8 Березня – свято
Всіх жінок , матерів і пісень.

07.03.2018 року в Козинському ЗДО (ясла-садок ) «Колосочок» відмічали Міжнародний жіночий день, свято наших улюблених мам і бабусь. Діти з хвилюванням чекали і готувалися до цього теплого і веселого свята, вчили вірші і пісні. Зробили подарунки своїм мамам і бабусям.

На святі вихованці із задоволенням танцювали, співали улюблені пісні про маму, розповідали віршики. А наприкінці свята малюки подарували подарунки зробленi своїми руками.

Маленькі вихованці були вдягнені в українські костюми. «А сорочка мамина біла-біла, а сорочка мамина – серцю мила, а сорочка мамина зігріває, я її до серденька пригортаю». Патріотичне виховання, національне виховання це одна з пріоритетних ліній нашого закладу зокрема, і ми намагаємося завжди в повсякденному житті прививати дітям, навчати їх виховувати з любов’ю до рідного краю, з шаною до рідних традицій. Тому практично на кожне свято, малеча одягнена у вишитих сорочках»- розповідає директор ЗДО (ясла-садок) «Колосояок» Ковальчук Галина Іванівна .

В садочку панувала тепла, дружня атмосфера. Посмішки, добрі слова, сказані вихователем Дмитерчук Н.І. , мамам і бабусям на честь 8 березня, зігріли серця усіх присутніх у святковій залі. Батьки були зворушені цим святом до глибини душі.

Переглядів: 53 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0