П`ятниця, 19.10.2018, 12:19
Головна » 2017 » Листопад » 7 » Свято Осені
Свято Осені

Осінь це пора яка немов би в казці перетворює весь навколишній світ в яскраві барви листопаду і сьогодні вона завітала в Козинський дошкільний навчальний заклад ясла – садок « Колосочок », де веселі малята середньої групи з радістю запросили її на свято.
Ніхто не може виразити всю красу природи так як дітки адже вони здатні бачити її такою чарівною й прекрасною, у дорослих зазвичай не вистачає часу на те щоб в повній мірі насолоджуватися природою.
Та завдяки своїм маленьким ангеляткам ми можемо знову пірнути в країну дитинства і відчути настільки світ навколо нас прекрасний.
На свято були запрошені батьки, бабусі, братики й сестрички. По - святковому оформлена зала додала настрою та святковості для кожного з присутніх. Діти показали цікаве театралізоване свято : читали напам’ять цікаві вірші, грали ігри, співали пісеньки, танцювали під звуки чарівних мелодій,які присвячені чудовій порі року – золотій осені.
Виступи дітей були дуже цікаві, костюми відповідали їх ролям:багато овочів, хлопчики були лісовими грибочками, дівчатка – краплинками. Головними персонажами була сама Осінь, веселі Сороки та пухке і спритне тісто, які розважали малюків.
По закінчені свята осінь пригостила всіх дітей та гостей свята солодкими яблуками та смачним рум’яним короваєм.
Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу нашого дитячого садка.

Переглядів: 113 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0