Четвер, 21.09.2017, 06:19
Головна » 2017 » Травень » 3 » Тиждень безпеки
Тиждень безпеки

З 24.04.2017 по 28.04.2017 в нашому закладі пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». Головною метою проведення якого є: поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в дошкільному закладі з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільного закладу з питань захисту і дій в умовах надзвичайної ситуації.

«Тиждень безпеки» в Козинському дошкільному навчальному закладі  проводився за такими основними розділами:

1. «День здоровя».
  2. Безпека на дорозі».
  3.  «Вогонь - добрий, вогонь – злий».
  4. «Екологознайко».
  5. «Відчуй небезпеку».

Для цього щоденно проводились спостереження, дидактичні ігри, бесіди, заняття, обговорення ситуацій, ігри-тренінги, ігри-драматизації, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги, дослідницька та практичні діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини.

25.04. вихователь старшої групи Антонюк Н.П. провела відкрите заняття «країна дорожніх знаків». Метою цього заняття було закріпити правила дорожнього руху: знати, що люди ходять по тротуару; закріпити знання сигналів світлофора; ознайомитись з дорожніми знаками. Закінчилось заняття тим, що діти грали сюжетно – гольову гру «Водії і пішоходи».

26. 04.  Вихователь ІІ молодшої групи Драган Т.М. провела відкрите заняття «Сірник маленький, а біда велика». Метою цього заняття було ознайомити дітей з небезпекою під час ігор  з сірниками, вогнем; розвивати увагу, мислення,  мовлення;вправляти в навичках користування пензликом; виховувати бажання дотримуватись правил пожежної безпеки.

Також вихователі всіх груп організували екскурсію до пожежної  частини. Де діти отримали багато нових знань та ще більше емоцій від побаченого.

28.04.2017 року музичний керівник Тимочко Т.І. та вихователь  Маркович І.В. підготували для своїх малят виставу «Семеро козенят». Вихователі в зрозумілій, ігровій, цікавій формі повідомили та нагадали малюкам як поводитися з незнайомими людьми. Діти не тільки з великою цікавістю спостерігали виставу, але й активно приймали участь в обговорені поведінки героїв, пропонували свої варіанти їх дій.

Практику ж залишили на останній день, в  який пройшла евакуація через пожежу. Тренування проводили для вихованців дошкільного віку. Спочатку дітям була оголошена навчальна тривога, згідно якої у музичному залі сталася пожежа, тому їм потрібно було швидко покинути приміщення дитячого садочка. За допомогою вихователів діти оперативно зібралися, одягли марлеві пов'язки та швидко покинули будівлю. Ніяких проблем зафіксовано не було, всі живі та здорові.

Саме так закінчився "Тиждень безпеки життєдіяльності" в нашому дошкільному закладі. Діти, які в ньому приймали участь отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні, що для них було дуже цікавим. Всі залишилися щасливими та задоволеними.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена "Тижнем безпеки", а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні, обов’язково знадобляться їм в майбутньому.

Більше світлин у розділі Фотоальбоми

Переглядів: 51 | Додав: fizichka | Рейтинг: 0.0/0