Субота, 18.11.2017, 22:29
Головна » 2017 » Липень » 2 » " Веселі старти "
" Веселі старти "

Відповідно до положення про проведення Всеукраїнських спортивних свят серед дошкільнят « Веселі старти » з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 26 червня 2017 року у Козинському ДНЗ « Колосочок » пройшов масовий спортивний захід за участю дітей, батьків та працівників ДНЗ. Спортивне свято проводилося з метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, що є дуже важливою, складовою частиною розвитку особистості. Формування фізичної досконалості, зміцнення здоров’я, загартування, виховання спритності, сили, витривалості ми починаємо з дитинства. Вихователі та муз керівник закладу підготували цікаві ігри та розваги. В програмі свята були естафети, змагання спрямовані на розвиток якостей витривалості (біг, стрибки, підлізання). Слід зауважити, що вихователі не тільки навчають дітей руховим навичкам, а й підвищують функціональні можливості їх організму. Діти показали хороші навички вправності, рухливості, дістали емоційне задоволення та заряд енергії. Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно і дуже весело.
Задоволені були всі: і учасники змагань, і вболівальники, які були нагороджені медалями та цінними подарунками.
Адже життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя – це гарне здоров’я. Здоров’я – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.

Більше світлин у розділі Фотоальбоми

Переглядів: 45 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0