Середа, 23.01.2019, 12:53
Головна » 2018 » Листопад » 14 » Відкриття нової групи
Відкриття нової групи

14 листопада відбулося урочисте відкриття нової 5 групи в Козинському закладі дошкільної освіти ясла – садок « Колосочок ». відкриття групи пройшло за ініціативою директора ЗДО Ковальчук Галини Іванівни та голови обєднаної тереторіальної громади Костюк Юрія Андрійовича.

На святі були присутні: голова Козинської об’єднаної територіальної громади Костюк Юрій Андрійович, перший заступник голови Савчук Микола Петрович, депутат верховної ради Дехтярчук Олександер Володимирович, в.о. начальника відділу освіти Побережник Віктор Степанович, отець Володимир з хором Свято – Покровського храму, а також депутати і батьки.

Право урочисто перерізати стрічку було надано голові об’єднаної територіальної громади Костюку Юрію Андрійовичу та депутату верховної ради Дехтярчуку Олександру Володимировичу.

Нових мешканців дитячого садка та їх батьків привітавши з радісною подією керівники та депутати побажали їм гарно проводити час у садку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими а також вручили іграшкові набори. А дорослі зроблять усе можливе, аби вихованці почувалися затишно та комфортно у дитячому закладі.

Представники батьківського колективу за зроблене подякували усім, хто долучився до цієї доброї справи та вручили дарунки для дітей та закладу.

Приємним подарунком для присутніх став невеличкий концерт, підготовлений вихованцями закладу. Це була радісна подія і для дітей і для дорослих.

Переглядів: 10 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 0.0/0