П`ятниця, 22.06.2018, 02:56
Головна » 2018 » Травень » 17 » Вишиванка іде по землі
Вишиванка іде по землі

Вишиванка національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Українська вишиванка славиться різноманітністю узорів і палітрою кольорів. Чарівна у своїй красі вона є українським оберегом, частиною культури, душею народу. Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

Щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки її значущість, прищепити любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни 17 травня у ЗДО “Колосочок” День вишиванки був організований під гаслом “Вишиванка іде по землі». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій залі було зроблено міні музей вишиванки , де працівниками було зібрано ручні роботи різних поколінь . Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки. В дошкільному начальному закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята з цікавістю розглядали сорочки один одного та з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь і бабусь.

Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка

Переглядів: 16 | Додав: tanichka675 | Рейтинг: 1.0/1